top of page

Kā pasūtīt Saulesbrilles veikalā HelloSunies

noreķinu veidi
uzņēmuma rekvizīti
pasūtījuma piegāde

Norēķinu veidi

Maksājumi ar bankas kartēm, noformējot pirkumu interneta veikalā;
Maksājumi ar bankas pārskaitījumu, pēc pasūtījuma noformēšanas- uz norādīto epastu nosūtīsim rēķinu- apmaksai.

Uzņēmuma rekvizīti:

SIA "AA Collection"

Reģ. nr. 40203022375
PVN Reģ. nr. LV40203022375
Juridiskā adrese Fazānu iela 17, Sunīši, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137

Bankas rekvizīti:

Konta Nr. LT593500010015925692

SWIFT kods: EVIULT2VXXX

Bankas nosaukums: UAB "Paysera LT"

Bankas adrese: Pilaitės pr. 16, LT-04352, Viļņa, Lietuva

Pasūtījumu piegāde

Pasūtījums tiks izsūtīts, izmantojot Omniva, DHL vai citu kurjeru pakalpojumus, pēc pasūtījuma apmaksas un naudas saņemšanas kontā.

Noformējot pirkumu, lūdzu, uzrādiet Jūsu izvēlēto piegādes veidu.
Omniva pakomātiem - tuvākā pakomāta adresi* un mob. tel. nr., uz kuru nosūtīt SMS,
kad sūtījums ir piegādāts.

Piegādes izmaksas:

Pasūtījums tiks izsūtīts, izmantojot Omniva, DHL vai citu kurjeru pakalpojumus, pēc pasūtījuma apmaksas un naudas saņemšanas kontā.

piegādes izmaksas
veikala politika

Veikala politika

  • Datu apstrāde
    Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veiktu preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.
  • Distances līgums
    Interneta veikalā hellosunnies.com piedāvāto preču Pārdevējs (SIA AA Collectio, juridiskā adrese: Fazānu 17, Sunīši, Ropažu novads, Garkalnes pagasts, LV - 2037, Latvija) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona (fiziska vai juridiska), kas veic Pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: 1. Preču pasūtīšana, pirkuma līguma tiesisko attiecību nodibināšanas brīdis Pircējs izvēlas preci, izvēloties konkrētu preces modeli un daudzumu; 2. Pircēja tiesības un saistības. Pircējam ir tiesības iegādāties preces hellosunnies.com interneta veikalā šo Noteikumu noteiktajā kārtībā. 3. Pārdevēja tiesības un saistības. Pārdevējam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma atcelt Pircēja pasūtījumu, ja Pircējs 10 (desmit) darba dienu laikā nesamaksā par precēm un neinformē par iemesliem. 4. Piegādes un samaksas kārtība. Preču cenas hellosunnies.com interneta veikalā ir norādītas eiro, ieskaitot spēkā esošo PVN apmēru un citus piemērojamos nodokļus, ja tādi ir. 5. Atteikuma tiesības. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi atteikuma vēstuli.
  • Atteikuma tiesības
    Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot atteikuma vēstuli uz elektroniskā pasta adresi. Pircēja pienākums ir 7 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam (to atsūtot Pārdevējam pa pastu uz juridisko adresi). Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja: pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās bojātas; pircējs ir lietojis preci. Pārdevējs 7 kalendāro dienu laikā pēc atpakaļatsūtīto preču saņemšanas apņemas atmaksāt Pircēja samaksāto naudu par atpakaļatsūtītajām precēm. Apstiprinot šos Noteikumus, Pircējs piekrīt, ka nauda tiks atmaksāta Pircēja bankas kontā, izņemot gadījumus, kad Pircējs un Pārdevējs ir vienojušies citādi. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.
bottom of page